Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Ц 32*20*125

Ц 32*20*125

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Даний гідравлічний циліндр, який відноситься до поршневого типу, володіє компактними розмірами і в основному застосовується на різноманітних сільськогосподарських машинах і механізмах для виконання допоміжних серво операцій. Його поршень володіє діаметром, рівним всього 32 міліметрів, а цей же розмір відносно штока складає всього 20 мм. Величина ходу системи «поршень-шток» вимірюється довжиною 125 міліметрів.

Міжосьова відстань між осями отворів вушок дорівнює 270 мм. Величина внутрішнього діаметра вушок, куди для фіксації гідроциліндра за місцем на транспортному засобі або механізмі вставляються пальці, вимірюється величиною 15 мм. Розмір штуцера для підведення і відведення робочої рідини до гідравлічного циліндру становить D ½ дюйма.

В якості робочої рідини зазвичай використовується мінеральне масло або спеціальна гідравлічна рідина, стандартизована по в'язкості, температурі і чистоті. Також лімітується температура навколишнього повітря, втім, в досить широкому діапазоні. При дотриманні основних і не обтяжливих правил догляду за цим пристроєм, віін може прослужити достатньо довго, не доставляючи особливого клопоту під час всього терміну його експлуатації.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Ц 32*20*125