Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Ц 40.25.262.000

Ц 40.25.262.000

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Для даного гідравлічного циліндра для роботи необхідна величина номінального тиску, що становить 160 кгс / см2. В якості робочої рідини тут використовуються мінеральні масла або спеціально синтезовані рідини. Для їх підведення і відведення від гідроциліндра на ньому є два штуцери з різьбою М16х1,5.

До складу системоутворюючих характеристик цього гідравлічного пристрою входять наступні параметри: діаметр поршня, який в цьому гідроциліндрі дорівнює 40 мм, діаметр штока становить 25 мм і хід поршня, що має величину, що досягається 262 міліметрів.

Зовнішній діаметр гільзи циліндра досягає 50 мм, а міжосьовий розмір вимірюється величиною, рівною 470 мм. Даний пристрій забезпечений двома вушками з центральними отворами, діаметр яких 16 мм.

Подібними виробами обладнуються різноманітні сільськогосподарські машини та механізми, землерийна техніка, вантажно-екскаваційні засоби і т. д. Їх обслуговування в процесі експлуатації зовсім не складне і воно полягає у виконанні обмеженої кількості простих операцій. У цьому випадку, навіть у непростих умовах роботи, вони можуть прослужити без поломок і дефектів досить тривалий час.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Ц 40.25.262.000