Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Ц 75.200.160.00

Ц 75.200.160.00

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Цей поршневий гідравлічний циліндр подвійної дії використовується на тракторах МТЗ, ЮМЗ, сеялках СЗ-3,6 і т. д. для того, щоб приводити в дію робочі органи технологічних пристосувань і навісних (причіпних) машин і механізмів. Його маса становить 17,3 кг.

Дані гідроциліндри з штуцерами і уповільнюючими клапанами входять до складу комплектуючих виробів і надходять разом з агрегатом. До основних деталей гідроциліндра можна віднести корпус, передню і задню кришки, шток, поршень, маслопровод, клапан регулювання ходу. За допомогою шпильок корпус і кришки стягнуті в одне ціле. Матеріалом задньої кришки служить чавун. Вона обладнана вилкою, яка кріпиться до нерухомого кронштейну сільськогосподарської машини за допомогою пальця.

Коли клапан втягується, клапан під дією упора пересувається всередину кришки і закриває маслу шлях з обсягу без штока за допомогою свого поршенька, і переміщення поршня не відбувається. Клапан рухаючись, випереджає шток, так що утворюється зазор 0,5-1,0 см від упору до хвостовика. Масло, вступаючи в обсяг Б, зміщує клапан вправо, що відкриває шлях рідини. Упор можна переставляти по всьому штоку, забезпечуючи, тим самим, регулювання втягування.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Ц 75.200.160.00