Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 110*56*700

ЦС 110*56*700

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Цей потужний гідравлічний циліндр з 1993 року встановлюється на екскаваторах моделей ЕО-2629 і ЕО-2628 для управління ковшем, основою (базою) для яких служить колісний трактор ЮМЗ. Повна маса цього гідравлічного циліндра становить 61 кілограм.

Основоположними характеристиками цього гідравлічного вироби є три системоутворюючих параметра. Першим з них варто назвати внутрішній діаметр гільзи циліндра або зовнішній діаметр поршня, що переміщується під дією тиску робочої рідини всередині циліндра і через шток впливає на робочий орган землерийної машини. Цей гідроциліндр має діаметр, рівний 110 мм.

Міцність конструкції цього виробу, особливо щодо згинаючих зусиль, визначається міцністю штока, яка в основному залежить від застосовуваного для його виготовлення металу, виду термообробки і його геометричних розмірів. Даний гідроциліндр забезпечений штоком, діаметр якого становить 56 мм.

Експлуатаційні показники робочого органу, в даному випадку ковша екскаватора, багато в чому визначаються ходом поршня, який на цьому пристрої дорівнює 700 мм. Габарит виробу по довжині становить 1100 мм.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 110*56*700