Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 50-3405215-А

ЦС 50-3405215-А

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Цей гідроциліндр застосовується в рульовому управлінні трактора МТЗ-80, МТЗ-82. Його модифікації використовуються в цих же цілях і для інших моделей МТЗ.

Поршень має діаметр 5,0 см, а у штока цей розмір дорівнює 2,5 см. Важить агрегат 7 кг. Величина гідромеханічного ККД - 0,94. При номінальній швидкості поршня 0,2 м / сек, її максимум становить 0,5 м / сек. Номінальним тиском є величина 160 бар, а його максимальне значення може досягати 200 бар.

Сьогодні ГУР замінюють гідрооб'ємним рульовим управлінням (ГОРУ), яке помітно знижує зусилля, прикладені до рульового бублику при повороті.

Кронштейном до рульової колонки прикріплений насос-дозатор, а до переднього ведучого мосту - гідроциліндр повороту. На двигуні є живильний насос. Насос-дозатор з'єднаний із допомогою мастилопроводів і шлангів з гідроциліндром, ємністю для масла і живить насосом.

Якщо трактор рухається прямо, в порожнинах гідроциліндра замикається масло за допомогою золотникових пасків насоса-дозатора, а масло від живильного насоса, що йде до насоса-дозатора, переливається в ємність. Коли рульове колесо повертається, золотник насоса-дозатора переміщається по гільзі, що відкриває шлях маслу до гідроциліндра, обсяг якого пропорційний куту повороту рульового колеса.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 50-3405215-А