Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 50.30.200.00

ЦС 50.30.200.00

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Цей гідравлічний циліндр подвійної дії використовується в сільськогосподарській техніці, зокрема, на колісних тракторах МТЗ. Він має класичну конструкцію і комплектацію, властиву гідравлічним засобам даного типу.

Циліндр виготовлений з високоміцної труби з ідеально обробленою внутрішньою поверхнею. Його внутрішній діаметр, як і зовнішній діаметр поршня, що переміщається в ньому, дорівнює 50 мм. Зовнішній розмір циліндра характеризується розміром 60 мм, тобто товщина стінки циліндра становить 5 мм.

Перетин штока визначається діаметром, рівним 30 мм, а хід поршня, важливого робочого параметра, досягає 200 мм. Міжосьова відстань по центру пальців вушок на корпусі виробу і на кінці штока складає 378 мм. Цей параметр важливий при установці (монтажі) циліндра за місцем. Для подачі і відведення робочої рідини на гідроциліндрі є два штуцери з різьбою М20х1,5-6Н.

Функціонування даного гідравлічного циліндра розраховане на номінальний тиск 160 бар при допустимому максимальному тиску 200 бар. Виріб забезпечений засобами для безпечної, надійної і тривалої експлуатації в широкому діапазоні зовнішніх умов і робочих навантажень.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 50.30.200.00