Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 75 з гайкою

ЦС 75 з гайкою

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Характерною відмінністю цього гідроциліндра від інших аналогічних виробів є те, що на його штоку є спеціальна гайка, за допомогою якої можна регулювати довжину штока. Це полегшує його монтажно-демонтажні роботи, особливо в польових умовах, а також значно розширює сферу використання.

Такі гідроциліндри входять в систему управління робочими органами технологічного навісного обладнання тракторних і сільськогосподарських машин і агрегатованих з ними навісного та причіпного обладнання, представленого жатками, культиваторами, сівалками, пресподборщикамі, сінокосарками і т. д.

Так, одна з модифікацій цього гідроциліндра застосовується і поставляється для жатки валкової причіпної із захопленням 9 метрів (ЖВП-9). Дана модель гідроциліндрів повністю взаємозамінна з аналогічними гідроциліндрами виробництва ВАТ «Омскгідропрівод».

Цей тип гідроциліндрів характеризується наступними показниками:

  • діаметром поршня - 7,5 см;
  • діаметром штока - 3,0 см;
  • тиском масла (номінальним - 160 бар, максимальним - 200 бар);
  • швидкістю переміщення поршня (номінальною - 15 см / сек, максимальною - 50 см / сек);
  • гідромеханічним ККД - 0,95.
Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 75 з гайкою