Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 80*56*160

ЦС 80*56*160

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Гідравлічний циліндр з даним позначенням застосовується для того щоб здійснювати відкриття ковша прямої лопати екскаватора ЕО-2201 (Борекс). Його загальна маса досягає 20,3 кілограма.

Визначальним розміром цього гідравлічного пристрою служить діаметр поршня або внутрішній діаметр циліндра, який тут становить 8,0 сантиметрів, при цьому відповідний параметр штока цього виробу дещо менше - 5,6 сантиметра. Зовнішній (габаритний) діаметр даного виробу має стандартну величину і становить 9,5 сантиметра, тобто товщина стінки розглянутого циліндра становить 7,5 міліметра.

Одним з основних показників даного гідроциліндра є величина ходу поршня (S), яка дорівнює 160 мм. Міжцентрова відстань (L) між елементами кріплення циліндра до машини і робочому органу складає 510 мм. На цьому гідроциліндрі також є два штуцери з різьбою М27х2,0-6Н, які призначені для підведення і відведення гідравлічної рідини, яка повинна відповідати вимогам певного ГОСТу. Завершують зовнішній вигляд виробу два вушка, одна на корпусі циліндра, а інша на кінці штока з отворами для кріплення діаметром 40 мм.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 80*56*160