Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС 80*56*320

ЦС 80*56*320

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Даний поршневий гідравлічний циліндр встановлюється на сміттєвозах «Коммаш» моделей КО-413, -424, -431 в гідромеханічному пристрої вирівнювача. З його ж допомогою приводиться в дію відвал на екскаватор-навантажувач ЕО-2621, який збирається на базі деяких моделей тракторів МТЗ. Також він застосовується в системі рульового управління навантажувача ТО-18А.

До основних характеристик цього гідросилового пристрої відноситься, в першу чергу, внутрішній діаметр гільзи циліндра або сполучений з нею зовнішній діаметр поршня, який дорівнює 80 міліметрів. Важливим параметром є і діаметр штока, величина якого становить 56 мм. Третьою важливою характеристикою гідроциліндра служить хід поршня або штока, який дорівнює тут 320 мм. Всі інші розміри є похідними від цих основних показників.

Оскільки цей гідроциліндр входить до складу стандартизованих виробів даного класу, то нормалізованими є величини, як номінального тиску, так і допустимо максимального значення. В якості робочої рідини використовуються спеціальні масла, стандартизовані по в'язкості, температурі застосування та змісту сторонніх включень.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС 80*56*320