Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ЦС (поворот колони)

ЦС (поворот колони)

Наявність: На складі
1.00 грн
 

На екскаваторі - навантажувачі ЧЛМЗ ДЕМ-1143, призначеному для виконання, як екскаваційних, так і вантажно-розвантажувальних робіт на грунтах першої, другої і третьої категорії, для повороту колони використовується гідравлічний циліндр моделі 114-45.17.00 / -01 (правий і лівий ).

Він має внутрішній діаметр гільзи циліндра або зовнішній діаметр поршня, рівний 100 мм, а діаметр штока при цьому досягає величини 50 мм. Важлива експлуатаційна характеристика - хід поршня, становить 218 мм.

Даний гідроциліндр лівого і правого повороту працює при номінальному тиску робочої рідини, що дорівнює 23 МПа, а максимальний тиск в циліндрі може підвищуватися до 30 МПа.

Навісне, як вантажно-розвантажувальне, так і екскаваційне обладнання, монтується на трактор МТЗ Беларус-82.1, Беларус-92П-Ч і їх модифікації. Високі характеристики, якими володіють базові транспортні засоби, навісне обладнання та системи гідравлічного приводу, включаючи всі гідроциліндри, перетворюють даний екскаватор-навантажувач у високоякісний універсальний засіб з комфортними умовами роботи незалежно від тяжкості виконуваних робіт в будь-яких кліматичних зонах.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ЦС (поворот колони)