Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск муфти ВВП ведений ЮМЗ

Диск муфти ВВП ведений ЮМЗ

Наявність: На складі
800.00 грн
 

За допомогою муфти зчеплення трактора ЮМЗ можна на короткий час від'єднати колінвал мотора від трансмісії, щоб плавно перемикати передачі, впевнено рушати з місця трактор і зупиняти, захищати трансмісію від перевантажень при різкому переході з одного режиму роботи на інший. Також за допомогою муфти зчеплення передається обертання від двигуна до приводу ВВП і роз'єднання їх у момент включення і виключення ВВП.

Трактор ЮМЗ обладнаний дводисковою двухпоточной сухою постійно замкнутою фрикційного типу муфтою зчеплення. Муфта має корпус, в якому розташовані провідні елементи, з'єднані з колінвалом двигуна, і ведені, пов'язані з трансмісією і приводом ВВП, а також вимикає механізм з приводом.

Ведений блок муфти складений диском головною муфти і диском муфти привода ВВП, місцем установки яких є шліцьовій вал. Вал муфти привода ВВП є порожнистим, виготовленим заодно з ведучою шестірнею редуктора ВВП. Вал головної муфти проходить через цей порожній вал і підтримується двома голчастими підшипниками.

Ведений диск зчеплення муфти ВВП ЮМЗ-6 може бути на кульках, що усуває неперпендикулярність площині маховика і осі колінвалу.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск муфти ВВП ведений ЮМЗ