Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/turbo-m/data/www/turbomax.com.ua/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення СМД-18 м'який

Диск зчеплення СМД-18 м'який

Наявність: На складі
350.00 грн
 

Диск зчеплення СМД-18 м'який (це значить, що в ньому встановлені пружини) застосовується в складі дводискового зчеплення на моторах: СМД-18Н, -17КН, -18КН, -21, -22, встановлених на сільськогосподарських машинах: комбайнах "Нива", СК-5, тракторах ДТ-75 і його модифікаціях, а також на іншій техніці, у тому числі дорожньо-будівельної.

Дводискові механізми застосовуються для того, щоб підвищити термін служби зчеплення і сполучених із нею вузлів. Це пов'язано з великою потужністю силових установок, переважно представлених дизельними моторами. Цю потужність необхідно надійно переправляти, як в напрямку трансмісії, так і до валу відбору потужності (ВВП).

Диски зчеплення СМД-18 в складі муфти зчеплення забезпечують короткочасне роз'єднання колінчастого валу дизельного силового агрегату і первинного валу КП, оберігання вузлів трансмісії від перевантажень.

Диск зчеплення СМД-18 м'який за рахунок присутності в його конструкції пружних пружин краще пристосований до сприйняття нерівномірних навантажень, які неминучі при русі по пересіченій місцевості, нерівній дорозі або при роботі з навісними або причіпними сільськогосподарськими знаряддями праці.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення СМД-18 м'який