Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/turbo-m/data/www/turbomax.com.ua/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення СМД-18 жорсткий

Диск зчеплення СМД-18 жорсткий

Наявність: На складі
350.00 грн
 

Диск зчеплення СМД-18 жорсткий в складі муфти зчеплення необхідний для короткочасного роз'єднання колінчастого валу дизеля і валу коробки передач, оберігання трансмісії від перевантажень і плавного рушання машини з місця.

Він повністю взаємозамінний зі своїм аналогом м'якого типу. Але на відміну від останнього призначений для робіт, що мають стаціонарний характер, типу транспортування вантажів на відносно далекі відстані або для оранки землі, коли переважає один режим роботи трактора.

Диск зчеплення СМД-18 жорсткий (він без пружин) застосовується в складі дводискового зчеплення на дизельних моторах: СМД-18Н, СМД-17КН, СМД-18КН, СМД-21, СМД-22, встановлених на сільськогосподарських машинах: комбайнах "Нива", СК-5, тракторах ДТ-75 і його модифікаціях, а також на іншій техніці, у тому числі дорожньо-будівельної.

Дводискові механізми застосовуються для того, щоб підвищити термін служби зчеплення і сполучених із нею вузлів, в зв'язку з великою одиничною потужністю силових установок, в основному представлених дизельними моторами, і необхідністю надійно проводити великі величини крутних моментів, як у напрямку трансмісії, так і валу відбору потужності (ВВП).

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення СМД-18 жорсткий