Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/turbo-m/data/www/turbomax.com.ua/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення Т-16

Диск зчеплення Т-16

Наявність: На складі
220.00 грн
 

Диск зчеплення Т-16 головній муфти встановлюється в системі зчеплення трактора Т-16. Його маса дорівнює 1,89 кг, зовнішній діаметр становить 270 мм і висота - 30 мм.

Диски зчеплення Т-16 піддаються балансуванню. Так ведений диск після складання балансується статично установкою в потрібних місцях балансувальних пластин. Величина допустимого дисбалансу не повинна при цьому перевищувати 25 г * см.

Муфта зчеплення трактора Т-16 складається з трьох частин: ведучої, веденої і механізму управління типу важеля. Провідну частина являє маховик дизеля, кожух і натискний диск. Ведена ж частина складається з веденого диска з фрикційними накладками з пресованого азбесту і веденого валу. Причому диск насаджений на нього за допомогою шліцьовій маточини і може по ньому переміщатися в осьовому напрямку.

Диски, будучи однією з основних частин муфти зчеплення, безпосередньо беруть участь у процесі передачі крутного моменту від колінчастого валу мотора на трансмісію і вал відбору потужності. Вони також потрібні для нетривалого роз'єднання силової установки і агрегатів трансмісії без виключення працюючого дизеля. Крім того, муфта зчеплення забезпечує безударне перемикання передач і плавний початок руху.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення Т-16