Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/turbo-m/data/www/turbomax.com.ua/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення Т-40

Диск зчеплення Т-40

Наявність: На складі
250.00 грн
 

Трактори Т-40М, Т-40АМ і Т-40АНМ обладнані 2-х потоковим зчепленням. Тому його диски діляться на диски для головної муфти, яка працює на трансмісію, і диски для приводу ВОМ. Вони поділяються на провідні і ведені.

Наявність здвоєного зчеплення, що має роздільне управління, забезпечує повну автономність приводу валу відбору потужності. Така схема дозволяє перемикати передачі, не зупиняючи вал відбору потужності, а управління ВОМ – не стопор трактор на місці.

Ведений диск через шліци маточини з'єднаний з валом основного зчеплення. Натискні диски входять в розточку маховика. Ведений диск зчеплення ВОМ за допомогою шліців маточини з'єднаний з порожнистим валом. Обидві сторони сталевих відомих дисків прикриті клепкою фрикційними накладками.

Коли зчеплення включені, крутний момент від колінвалу дизеля по двох незалежних потокам передається за допомогою відомого диска основного зчеплення і вал до коробки передач, а за допомогою веденого диска муфти ВОМ і вал-трубу через шестерню до валу відбору потужності.

Диск зчеплення Т-40 головній муфти може бути з 10 шліцами, діаметром 30 см і висотою 3 см. Вага дорівнює 2,8 кг, а розміри шліцьового отвори по зовнішньому діаметру - 2,9 см, внутрішньому - 2,3 см. Є диски зчеплення Т-40 з 14 шліцами.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення Т-40