Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення ЮМЗ на роликах

Диск зчеплення ЮМЗ на роликах

Наявність: На складі
400.00 грн
 

Диск зчеплення ЮМЗ-6 на кульках представляє аналог дисків ЮМЗ 45-1604040А3-1 і 45-1604050. Він конструктивно кілька складніший, ніж його стандартний прообраз, але в порівнянні з ним має дві важливі відмінності, одне експлуатаційного плану, інше - конструктивного.

1. При його застосуванні вже не так небезпечно, якщо площина обертання маховика відхиляється від перпендикулярності стосовно осі колінчатого валу двигуна. Причому елементи дисків майже не обмежені по терміну роботи за умови регулярної зміни фрикційних накладок з азбесту.

2. Так як маточина диска являє собою дві деталі, з'єднані один з одним рухливо за рахунок кульок, такий пристрій під час роботи зчеплення компенсує будь неспівпадання осей валу зчеплення, натискних дисків і маховика, чого не забезпечити при експлуатації муфт зчеплення з жорсткими дисками.

Трактор ЮМЗ обладнаний 2-х потоковим зчепленням: для трансмісії і для ВОМ. Два ведених диска з фрикційними накладками розрізняються тільки розмірами маточин. Ведений диск зчеплення ЮМЗ «сидить» на шліцах валу, що проходить крізь вал-трубу, і передає зусилля на коробку передач, а такий же диск зчеплення ВОМ переміщається по шліцах трубчастого валу.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ЮМЗ на роликах