Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /var/www/turbo-m/data/www/turbomax.com.ua/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский
Українська‏Русский
Диск зчеплення ЮМЗ ВОМ

Диск зчеплення ЮМЗ ВОМ

Наявність: На складі
400.00 грн
 

Схема зчеплення ЮМЗ є двопоточна: одне приводить в дію трансмісію, а інше - механізм валу відбору потужності (ВВП). Відповідно ведені диски із фрікціонами з азбесту мають різні розміри маточин.

Головне зчеплення на тракторі ЮМЗ-6 складається з веденого диска, маточина якого взаємодіє з шліцами валу, пропущеного крізь трубчастий вал і передавального обертання коробці передач, а ведений диск зчеплення ВОМ - на шліцах трубчастого валу.

При вимкненому головному зчепленні ЮМЗ натискними дисками при їх переміщенні звільняється лише ведений диск, через що переривається передача зусилля на вал і трактор зупиняється, а другий диск, залишаючись затиснутим пружинами, не перериває передачу обертання на ВОМ.

Разом переміщатися диски продовжують до моменту, поки передній диск своїми упорами не дійде до трьох болтів в кожусі муфти ЮМЗ. Якщо не припиняти натиснення педалі, то назад почне відходити тільки ведений диск ВМО, долаючи опір всіх пружин, і перерветься подача зусилля на ВОМ.

На останніх моделях тракторів зчеплення ЮМЗ-6 забезпечено додатковим перемикачем 2-х швидкісного ВОМ і механічним приводом управління з гідропідсилювачем.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ЮМЗ ВОМ