Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення А-01

Диск зчеплення А-01

Наявність: На складі
700.00 грн
 

Ці диски зчеплення поділяються на провідні, ведені і проміжні. Вони діляться також на жорсткі без демпферних пружин і м'які з демпферними пружинами. Кожен з цих типів дисків мають переважну область застосування, свої переваги і недоліки. Але в будь-якому випадку, за основним призначенням, геометричним розмірам і механічним характеристикам вони є повністю взаємозамінними.

Матеріали, з яких виготовлені ці диски, сталь (маточина, тіло диска, пружини), фрикційні накладки, алюмінієвий сплав для заклепок, відповідають найвищим критеріям за якістю, зокрема, по міцності.

Вони входять до складу кошика зчеплення в якості одного з основних елементів поряд з маховиком, натискним підшипником, пружинами стиснення і т. Д. Застосовуються ці диски А-01 м'які і жорсткі на тракторах марки «Алтаєць» моделі ТТ-4, ТТ-4М, Т-4А і двигунах «Алтайдизель» А-01М, Д-461.

Крім того, у складі муфти зчеплення вони також застосовуються на тракторах Т-150, автогрейдерах Д-557 та їх модифікаціях, багатоковшевих екскаваторах МТК-14, гідравлічних екскаваторах ЕО-4121 і т. Д.

Диск зчеплення для А-01 м'який важить 5,4 кг, його аналог, але з пружинами по масі на 1 кг більше.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення А-01