Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення головної муфти Т-40

Диск зчеплення головної муфти Т-40

Наявність: На складі
450.00 грн
 

Цей диск зчеплення застосовується на тракторах Т-40 з двигуном Д-144. Муфта зчеплення служить для роз'єднання потоку потужності від дизеля до коробки передач для того щоб на ходу здійснити безударне перемикання передач, а також плавно рушити з місця.

Дана муфта зчеплення є здвоєною і складається з головної муфти і муфти вала відбору потужності (ВВП). Вони обидві є однодисковими, сухими, постійно замкненими і мають роздільне управління.

Призначенням муфти зчеплення є передача обертання і крутного моменту від мотора за двома різними потокам: один - на трансмісію, інший - на навісні чи причіпні механізми та їх робочі органи. В результаті перемикання передач або зупинку трактора можна виробляти, не вимикаючи ВВП.

Муфта зчеплення змонтована на маховику дизеля і складається з ведених, натискних і ведучого дисків. Нажімними пружинами ведені диски завжди притиснуті до торців ведучого диска і маховика. Натисканням на педаль муфти головного зчеплення проводиться переміщення відводки і підшипника, який натискає на важелі, вимикаючи муфту трансмісії. Натискання на педаль зчеплення ВВП призводить до переміщення втулки і підшипника, який натисканням на важелі, вимикає муфту зчеплення ВВП.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення головної муфти Т-40