Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення КамАЗ

Диск зчеплення КамАЗ

Наявність: На складі
550.00 грн
 

Це двухдисковое діафрагменне зчеплення має пристрій, автоматично встановлює середній провідний диск в якесь положення, коли зчеплення вимкнено і таку форму кожуха, яка фіксує натискну діафрагменну пружину.

Нажимной провідний диск за допомогою чотирьох пакетів сполучних пластин закріплений на кожусі зчеплення. Аналогічно кріплення середнього ведучого диска до маховика. З їх допомогою передається крутний момент від мотора до веденим дискам, маточини яких взаємодіють зі шліцами первинного валу КПП.

Кожух зчеплення через проставку встановлений на маховик за допомогою двох штифтів і восьми болтів M10. Місцем розміщення центральної нажимної пружини служить зазор між кожухом і натискним диском, що стискає ведені диски допомогою натискного і середнього ведучого диска і маховика.

На середньому провідному диску є 4 обмежувача ходу. Вони і пакети сполучних пластин диска становлять пристрій повернення диска в потрібне положення, коли зчеплення вимкнено.

Вузол виключення зчеплення об'єднує 16 діафрагменних пластин і муфту відключення зчеплення, включаючи підшипник, змонтований на кришці підшипника первинного вала КПП і вилку виключення, яка розміщена на валу в корпусі коробки передач.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення КамАЗ