Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення ведений Нива

Диск зчеплення ведений Нива

Наявність: На складі
500.00 грн
 

Ведений диск зчеплення зернозбирального комбайна «Нива» СК-5 служить для надійного з'єднання двигуна і трансмісії (конкретно, коробки передач), короткочасного їх роз'єднання, а також запобігання трансмісії від надмірних перевантажень.

Цей важливий елемент зчеплення складається з самого диска і маточини відомого диска з шліцьовим отвором, яке забезпечує можливість переміщення диска в осьовому напрямку по валу при включенні або виключенні зчеплення.

З двох сторін до диска зчеплення за допомогою заклепок прикріплені кільцеві фрикційні накладки, за допомогою яких передається крутний момент від двигуна до коробки передач. Диск зчеплення являє собою міцний сталевий круг щодо невеликої товщини з кількома прорізами в діаметральному напрямку по краях. Вони потрібні для того, щоб надати диску деяку податливість, що підвищує якість роботи зчеплення, наприклад, плавність включення і виключення зчеплення.

Діаметр диска зчеплення становить 300 мм. Шліцевий отвір маточини складається з восьми зубів, зовнішній діаметр якого дорівнює 42,0 мм, а внутрішній - 36,0 мм. Його загальна довжина в осьовому напрямку становить 50 мм. Сумарна вага цього вузла - 3 кг.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ведений Нива