Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення ведений в зборі ГАЗ 53

Диск зчеплення ведений в зборі ГАЗ 53

Наявність: На складі
450.00 грн
 

Дані диски мають збільшену контактну поверхню пружин з диском обмеження, що характеризується меншим питомим тиском опорного витка пружин на дискові елементи. Застосування таких дисків дає:

  • збільшений моторесурс дисків в два рази (не враховуючи зміну накладок тертя);
  • надійність захисту торців маховика і натискного диска в разі поломки пружин, що відрізняє їх від відкритих пружин.

Заміну фрикційних накладок веденого диска виробляють при наявності на них слідів перегріву, тріщин або сильного замащування, а також, якщо заглиблення головок заклепок зменшується до величини 0,2 мм.

Обидві накладки змінюють разом, тому що різна їх товщина заважає нормальній роботі зчеплення. Для зняття зношених або пошкоджених накладок, висвердлюють і вибивають заклепки, якими кріпляться накладки до елементів диска.

Якщо на поверхні натискного диска і маховика є сліди задирів і кільцевих рисок, то їх проточують і шліфують. Але при цьому необхідно стежити, щоб товщина металу, знятого з диска, що не була більше 1 мм. Збираючи зчеплення з проточенной диском, для збереження нажимного зусилля, разом з теплоізоляційними шайбами ​​встановлюються шайби із сталі, товщина яких повинна бути дорівнює товщині металу, який знятий з натискного диска.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ведений в зборі ГАЗ 53