Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення ВВП ведений Т-16

Диск зчеплення ВВП ведений Т-16

Наявність: На складі
450.00 грн
 

Зчеплення на Т-16 є двопоточне, що складається з головного зчеплення і зчеплення вала відбору потужності (ВВП), які є однодисковими, постійно замкненими і управляються з однієї педалі.

Місцем установки веденого диска ВВП є шліци на трубчастому валу. Інший його кінець має нарізану шестерню, контактує з приводний шестернею ВВП.

На нажимном диску зчеплення ВВП є приливи для установки в них осей віджимних важелів. З торця в диск впираються пружини головного і ВВП зчеплень. Місцем установки першого є стакани, а друге - пальці, де вони зафіксовані спеціальними шайбами ​​і шплинтами.

Кожух зчеплення Т-16, закріплений болтами на торці маховика, служить місцем установки упорів під натискні болти і різьбові бойки, в які вкручуються болти, що регулюють зчеплення ВВП. Притиснення ведених і натискних дисків до маховика проводиться пружинами.

Головне зчеплення вимикається, коли педаль проходить половину ходу. При подальшому її ході натискним дискам ще можливий відхід вправо, крім натискного диска головного зчеплення через регулювальних болтів. Від цього положення переміщатися вправо може лише натискний диск ВВП, що звільняє ведений диск ВВП, тобто його зчеплення вимикається.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ВВП ведений Т-16