Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення ВВП ведений Т-40

Диск зчеплення ВВП ведений Т-40

Наявність: На складі
450.00 грн
 

Зовнішній діаметр цього диска дорівнює 229 мм, а його маточина містить 22 шліца при загальній вазі 1,4 кг. Цю подвійну муфту на тракторі становить головна муфта, передає крутний момент на ведучі колеса, і муфта валу відбору потужності (ВВП).

Дане поєднання муфт дозволяє користуватися приводом ВВП незалежно від того, рухається або стоїть на місці трактор. Найбільш виразно ця особливість виражається в пристрої даного здвоєного агрегату на тракторі Т-40.

Диски зчеплення знаходяться в розточенні маховика, закритою опорним диском. Натискні диски і маховик з'єднані пальцями, але їх відштовхують один від одного 12 пружин. Завдяки цьому диск притискає ведений диск головною муфти до маховика, а ведений диск муфти незалежного приводу ВВП до опорного диску.

Ведений диск головною муфти попереду спирається на кульковий підшипник, встановлений в розточенні кінця колінвалу. Заднім кінцем вал входить в маточину шестерні з шліцами, передаючи зусилля на трансмісію.

Ведений диск приводу ВВП знаходиться на шліцах вала-труби, опорою якому служить роликовий підшипник, а значить і головний вал. Задній кінець вала, пропущений через підшипник, має нарізані зуби шестірні, які зачіпляються з шестернею автономного приводу ВВП.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ВВП ведений Т-40