Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск зчеплення ЗіЛ

Диск зчеплення ЗіЛ

Наявність: На складі
500.00 грн
 

Це однодисковое сухе зчеплення ставиться в литий чавунний картер. Кожух муфти закріплений на маховику колінвалу 8-ма болтами. Зусилля натиску кошика проводиться за допомогою 16-ти пружин, встановлених між кожухом муфти і диском натиску.

Пружини відокремлені від натискного диска теплоізоляційними кільцями. Крутний момент передається від кожуха муфти на ведений диск за допомогою натискного диска за участю чотирьох пар пружинних пластин.

Конструкція вузла виключення містить 4 важеля, які за допомогою пальців пов'язані з натискним диском і виделкою. Пальці і важелі з'єднані голчастими роликами.

Сталевий ведений диск муфти з накладками тертя містить демпфер фрикційного типу. Пружна муфта гасителя - це 8 пружин, які з одним і тим же кроком розташовані по колу. Ведений диск балансується установкою на ньому спеціальних пластин.

Зношуючись, фрикційні накладки зменшують вільний хід педалі муфти, тому вона може пробуксовувати. Таке явище позначається на швидкому зносі веденого диска і вичавного підшипника. При вільному ході більше 50 мм зчеплення вимикається не повністю. Це також інтенсивно зношує ведений диск і утрудняє переключення передач.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск зчеплення ЗіЛ