Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Диск ведений головною муфти зчеплення Т-16

Диск ведений головною муфти зчеплення Т-16

Наявність: На складі
350.00 грн
 

Передній ведений диск являє головне зчеплення, за допомогою якого передається обертальний момент по валу на конічну шестерню. Торець диска служить упором для пружин головного і ВВП зчеплення. Місцем установки натискних пружин головного зчеплення є стакани.

Торці ведених і натискних дисків притискаються до маховика за допомогою пружин. Завдяки силам тертя, що виникають на бічних торцях маховика, ведених і ведучих дисків, забезпечується передача силового обертання від мотора на вали зчеплень - головного і ВВП.

Для того щоб вимкнути головне зчеплення Т-16 треба докласти зусилля до педалі і за допомогою важільно-тягової системи повернути валик з вилкою, яка, перемістить корпус відводки вліво, підшипник починає натискати на лапки віджимних важелів. Важелі пересувають диск правіше і стискають пружини головного зчеплення. Відбувається звільнення веденого диска. Вимикається головне зчеплення на середині ходу педалі.

При відпуску педалі зчеплення силою пружини натискним дискам доводитися переміщатися вліво і спочатку затискати ведений диск (відбувається включення ВВП) і далі при подальшому русі по напрямних шпонках, притискати інший відомий диск до торця маховика (відбувається включення головного зчеплення).

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Диск ведений головною муфти зчеплення Т-16