Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГЦ 100 старого зразка (МТЗ)

ГЦ 100 старого зразка (МТЗ)

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Будь-який гідроциліндр (даний також не є винятком) виступає кінцевою (виконавчим) ланкою будь-яких гідроприводних систем самого різного застосування та призначення. Його призначення полягає в перетворенні енергетичного потенціалу, яким володіє гідравлічна рідина, в енергетику механічного типу у вигляді зворотно-поступального переміщення штока цього гідравлічного силового циліндра.

Цей гідравлічний циліндр старого зразка знайшов широке застосування на тракторах різного призначення: МТЗ-570 (МТЗ-50), МТЗ-572 (МТЗ-52), МТЗ-80 і його модифікаціях, МТЗ-82 з модифікаціями, МТЗ-100, Т- 70С, Т-90С, ЮМЗ-6, ЮМЗ-650, ТТЗ-80Х, ТБ-1М і його різновиди, АША-2.

Ці гідроциліндри, як минулих років випуску, так і нові, призначені для здійснення підйому, опускання, а також утримування в проміжному положенні механізму задньої навіски із сільськогосподарським механізмом (трактори МТЗ, ЮМЗ), навішеним на нього, або робочих органів агрегатованих з ними гідрофікованих напівнавісних і причіпних машин.

На основі цього гідроциліндра згодом, з урахуванням практики його експлуатації, були створені більш досконалі його моделі.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГЦ 100 старого зразка (МТЗ)