Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГЦ 75.32*200.01 (нового зразка)

ГЦ 75.32*200.01 (нового зразка)

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Даний гідравлічний виріб було розроблено з урахуванням досвіду експлуатації попередньої моделі. З цієї причини в його конструкції і технічних характеристиках відбулися певні зміни, які значно підвищили експлуатаційні можливості даного гідравлічного циліндра, що є кінцевим елементом гідравлічних систем різних технічних засобів.

Цей гідроциліндр також був створений з метою управління різноманітними робочими органами, якими обладнані сучасні трактори різного призначення та сільськогосподарські машини та механізми, а також агрегатовані з ними навісні та причіпні технічні засоби, що мають найрізноманітніше призначення та застосування.

Цей силовий гідравлічний пристрій має три конструктивних виконання і в основному це пов'язано з кріпленням штока до робочого органу (бонка, рогат і гайка). Воно широко застосовується на колісних транспортних засобах типу ЛТЗ і МТЗ. Ним також обладнані, різноманітні сільськогосподарські сівалки, культиватори для різних польових культур, стігометачі, що застосовуються при заготівлі грубих кормів для худоби на зиму, плуги, борони, косарки та інша техніка.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГЦ 75.32*200.01 (нового зразка)