Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГЦ 90 з гайкою

ГЦ 90 з гайкою

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Даний гідроциліндр з гайкою призначений для управління робочими органами технологічного обладнання тракторів і сільгоспмашин, а також агрегатованих з ними навісних і причіпних механізмів.

Область застосування гідроциліндрів вельми широка. Вони стоять на тракторах, комбайнах, бульдозерах, ґрунтообробної та іншої сільськогосподарської техніки, екскаватори, навантажувачі, автогрейдерах, асфальтоукладальники та іншої дорожньо-будівельної техніки, а також вони встановлюються в деякі верстати та вантажні автомобілі. На різної комунальної техніки, таких як пухтовози, поливомийні і прибиральні машини, також є гідроциліндри, які є за своєю сутністю, простими гідравлічними двигунами.

В гідроциліндрах використовуються масла і гідравлічні рідини відповідно до ГОСТ 26191-84, при температурі зовнішнього повітря - 40- + 60 ° С і робочої рідини від -10 ° до + 80 ° С.

Вибираючи необхідний гідроциліндр необхідно орієнтуватися на основну технічну характеристику - величину робочого тиску. Але також не можна забувати, що технічний ресурс вирішальною мірою залежить від режимів роботи при максимальній і пікової величини тиску.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГЦ 90 з гайкою