Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Генератор КамАЗ, ЯМЗ (24В / 1 кВт) 45A

Генератор КамАЗ, ЯМЗ (24В / 1 кВт) 45A

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Генератор змінного струму Г273 В1.3701 обладнаний блоком випрямлення і регулятором напруги інтегрального типу Я120-М і встановлений на багатьох автомобілях КамАЗ і двигунах ЯМЗ. Він видає напругу 28 В, потужність 1 кВт, силу струму 45 А при вазі 6,2 кг.

Основними частинами генератора є:

  • статор і ротор;
  • кришка з боку щіток, в яку вбудований випрямний блок з трьома додатковими діодами;
  • кришка з боку приводний групи;
  • щіткотримач з щітками, до якого прикручений інтегральний регулятор напруги;
  • вентилятор і шків.

Статор складається з окремих пластин з пазами, де знаходиться 3-фазна обмотка. Ротор складається з напресованими на вал через шпонку втулки з котушкою збудження і сталевих полюсів, прилеглих до втулки і перекриваючих обмотку. Кришки виконані з вентиляційними вікнами.

У задній кришці (там, де контактні кільця) стоїть випрямний блок, а в передній кришці (де привід) - підшипникова опора. До щіткотримача прикріплений інтегральний регулятор напруги. Вентилятор з шківом напресований на вал ротора і затянутий гайкою через шайби.

Установка має посезонне регулювання напруги за допомогою гвинта на кожусі щіткотримача. При його вивертанні задається літня напруга, при закрученні - зимове.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Генератор КамАЗ, ЯМЗ (24В / 1 кВт) 45A