Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Генератор Нива, СМД-14/18/22 (14В / 1 кВт) нового зразка

Генератор Нива, СМД-14/18/22 (14В / 1 кВт) нового зразка

Наявність: На складі
1,200.00 грн
 

Цей генератор знайшов застосування на комбайнах Нива, Сибіряк, Колос, навантажувачах ТО-18Б і т. Д. Він встановлюється на двигунах СМД-18 ... 22. Видавана ним величина напруги дорівнює 14 В, потужності 1 кВт і струму 72 А. Він обладнаний 2-х струменим шківом і важить 8 кг. Особливістю даного генератора є збудження постійними магнітами, тобто він відноситься до самозбуджувального типу.

Генератор Нива Г964.3701 - безконтактна однополюсная п’ятифазна електромашина з одностороннім електромагнітним збудженням. Генератор складається із статора, ротора, котушки збудження, передньої і задньої кришки, випрямного блоку, приводного 2-х струменого шківа. Випрямний блок охолоджується крильчаткою, встановленої на валу якоря.

Випрямний блок представлений силовим і додатковим випрямлячем і блоком регулятора напруги з режимом «зима-літо». Функція додаткового випрямляча полягає в запобіганні розрядки акумуляторної батареї на обмотку збудження генератора при вимкненому двигуні.

Регулятор напруги складається з корпусу інтегрального пристрою з радіатором, резистора перемикача сезонного настройки, фільтра, конденсатора і резистора підживлення, призначеного для кращого самозбудження генератора.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Генератор Нива, СМД-14/18/22 (14В / 1 кВт) нового зразка