Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Генератор Т-40, Д-144 (14В / 0,7 кВт)

Генератор Т-40, Д-144 (14В / 0,7 кВт)

Наявність: На складі
1,000.00 грн
 

Виріб застосовується на тракторах Т28-Х4, Т-40, Т-40М, Т-50 з двигунами Д-37е, Д-144 та їх модифікаціями. Він видає напругу 14 В, струм 60 А, потужність 700 Вт і забезпечений 2-х струменим шківом.

Генератор - це трифазна безконтактна електроустановка з комбінованим збудженням, оснащена вбудованим напівпровідниковим випрямлячем і регулятором напруги.

На статорних зубцях розташовані котушки фазних обмоток. В пазах пакета ротора знаходяться постійні магніти, що забезпечують при пуску надійне самозбудження генератора навіть без АКБ.

Кришка передня складається із з'єднаних зварюванням щитка і диска. Кришка задня - з алюмінієвого сплаву. Вони на своїх торцях мають вентиляційну перфорацію. Місцем кріплення котушки збудження є передня кришка.

Напівпровідниковий випрямляч має мостову трифазну схему на діодах з кремнію, які запресовані в радіатори з алюмінію.

Регулятором напруги підтримується напруга на виході генератора при зміні оборотів або навантаження регулюванням струму в обмотці збудження.

Охолоджує генератор протяжна вентиляція, створювана колесом-вентилятором. Приводом генератора служить двухструменевий шків і ремінна передача.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Генератор Т-40, Д-144 (14В / 0,7 кВт)