Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Генератор ЮМЗ, Д-65 (14В / 0,7 кВт)

Генератор ЮМЗ, Д-65 (14В / 0,7 кВт)

Наявність: На складі
1,000.00 грн
 

Він стоїть на тракторах ЮМЗ і ЛТЗ з двигунами Д-50 і Д-65. Цей пристрій володіє:

  • напругою - 14 В;
  • потужністю - 700 Вт;
  • силою струму - 50 А.

Також він оснащений одноструменевим шківом і регулятором Я112Б при вазі 61,74 Н.

Генератор дає електроенергію трактору, будучи безконтактною 3-фазною електромашиною, з вбудованим випрямлячем, зібраним по бруківці 3-х фазною схемою на кремнієвих діодах, і інтегральним регулятором напруги.

Статор виготовлений зі сталі з 9-ю «іклами» з котушками обмотки, кінці яких виведені до випрямляча. Ротор також із сталі у вигляді зірки з 6-ти променями напресований на вал генератора. В роторі укріплені гексаферитові магніти для самозбудження генератора навіть без АКБ.

До передньої сталевий кришці приварені 2 лапи для натягу ременя приводу і кріплення генератора. Її торець має вікна для проходу повітря охолодження. Задня кришка і лапа (елемент кріплення генератора) виконані з алюмінію.

В задню кришку вмонтовано випрямляч, представлений корпусом і двома ізольованими один від одного тепловідводами. Блок регулятора представляє інтегральний регулятор напруги з тепловідводом, клемником, випрямляч обмотки збудження і т. д.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Генератор ЮМЗ, Д-65 (14В / 0,7 кВт)