Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідромотор нерегульований 310.12

Гідромотор нерегульований 310.12

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

За допомогою такого гідромотора трансформується енергія робочої рідини в механічну енергію обертового валу. Він може встановлюватися за відкритою або закритою схемою в стаціонарній і мобільній техніці. Його розрізняють за робочим об'ємом: 12, 28, 56, 80, 112, 160, 250 см3.

Основним вузлом гідромотора нерегульованого типу 310.12 є гойдаючий вузол, встановлений у корпусі і закритий кришкою.

Складовими частинами гойдаючого механізму служать розподільник, гідравлічний вузол, складений із валу і підшипників (роликових конічних або кулькових радіально-опорних) і блок циліндрів, що контактує з розподільником по поверхні, сферичної форми.

Пристрій може бути з валом у шліцевому або шпонковому виконанні, з лівим або правим обертанням, а також кришкою різної конструкції.

Цей гідромотор відноситься до аксіально-поршневих гідромашин з кутом нахилу біметалевого сталевого блоку циліндрів 25о. Вся схема приєднувальних розмірів відповідає стандартам DIN / ISO.

На замовлення даний виріб може оснащуватися опціями промивки (прополіскування), додаткового захисту у вигляді запобіжних клапанів та контролю частоти обертання валу за допомогою датчика.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідромотор нерегульований 310.12