Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідромотор нерегульований 310.2.56

Гідромотор нерегульований 310.2.56

Наявність: На складі
3,500.00 грн
 

Цей гідравлічний мотор відноситься до складних гідравлічних механізмів, призначених для тривалого обертання вихідної ланки із змінним по необхідності числом оборотів.

Даним гідравлічним мотором обладнуються як відкриті, так і закриті системи. Кожному з цих механізмів притаманні свої плюси і мінуси. Тому відповідно до них, вони застосовуються в тій чи іншій області практичного використання. Це може бути будівельно-дорожня, комунальна техніка і т. д.

Ці гідромотори можна зустріти на гідропресах, автонавантажувачах, бульдозерах, екскаваторах, на прокатних станах. Він здійснює роботу, забезпечуючи певні параметри, що не допускає перевантажень механізмів і незапланованих виходів їх з ладу.

Робочий об'єм даного агрегату становить 56 см2. Його вал може обертатися вліво, вправо, а також реверсивно. Виконання вала застосовується як шліцеве, так і шпонкове.

Діаметр валу становить 3,5 см, швидкість обертання 1800 об / хв (номінальна) та 3750 об / хв (максимальна). Тиск на виході 20 МПа (номінальний) і 35 МПа (максимальний). Пристрій розвиває номінальну (ефективну) потужність 32 кВт. Вага незаправленого приладу дорівнює 17 кг.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідромотор нерегульований 310.2.56