Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідромотор нерегульований 310.3.112

Гідромотор нерегульований 310.3.112

Наявність: На складі
5,800.00 грн
 

Даними моделями гідромоторов забезпечені гідросистеми дорожніх, будівельних, комунальних та інших машин. Також їх часто ставлять на обладнання, яке в промисловості і гірничо-шахтної галузі.

Ці пристрої перетворять енергію, укладену в потоці робочої рідини, в механічний еквівалент, переданий до вузлів і агрегатів через приводний вал. Величина швидкості, частоти обертання і напрям обертання валу залежать від орієнтації потоку і обсягу олії, яка підходить до пристрою.

Для надійної та довгої роботи в будь-яких умовах зовнішнього середовища ці гідромотори мають ряд кліматичних виконань: У1, ХЛ1 і Т1. Для роботи цих моторів в них заливають робочу рідину, номінальна кінематична в'язкість якої дорівнює 25 + 10 мм2 / с, тонкість фільтрації менше 25 мкм і температура від-35оС до + 75оС.

Робочий об'єм цього виробу дорівнює 112 см3, обертання валу в шлицевом або шпонкова виконанні може бути лівим, правим і реверсивним. Номінальні і максимальні оберти відповідно рівні 20 і 50 об / сек. Величина вихідної номінального та максимального тиску відповідно становлять 200 і 350 бар. При цьому він розвиває потужність 42 кВт. Без обліку робочого масла вага агрегату дорівнює 29 кг.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідромотор нерегульований 310.3.112