Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідромотор нерегульований 310.3.56

Гідромотор нерегульований 310.3.56

Наявність: На складі
4,200.00 грн
 

Ці гідромотори призначаються для установки на стаціонарні та мобільні механізми, що мають гідравлічну систему.

Конструктивно вони влаштовані у вигляді аксіально-поршневих гідромашин з похилим блоком, в якому знаходяться циліндри. Кут нахилу осей циліндрів становить 25º. Корпус являє собою біметалічний сталевий блок. Принцип приєднувальних розмірів відповідає стандартам DIN / ISO.

Призначені дані насоси для трансформації енергії механічного типу, укладеної в обертовому валу, в гідроенергію робочої рідини. Витрата насоса пов'язаний з частотою обертання валу і робочим об'ємом.

Робочий об'єм безступінчато регулюється від нуля до максимуму в будь-якому напрямку. Напрямок подачі рідини можна реверсирувати зміною нахилу шайби в ту або іншу сторону від нейтральної позиції.

Робочий об'єм гідронасоса становить 56 см3. Вал шліцевого або шпоночного виконання може обертатися як вліво, так і вправо, а також здійснювати реверс.

Номінальна і максимальна частота обертання валу відповідно становить 1800 і 3750 об / хв. Номінальний і максимальний тиск на виході сягає відповідно 200 і 350 бар. Ефективна потужність відповідає 32 кВт. Маса гідромотора дорівнює 17 кг.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідромотор нерегульований 310.3.56