Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221

Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Цей розподільник застосовується на техніці: Т-4А.01, Т-4АП2.01, Т-4.02, Т-402.01, ТТ-4М і їх модифікаціях. Він відноситься до клапанно-золотникового, моноблочного типу розподільників з трьома золотниками, врівноваженими з торців і з закритим центром.

Цей виріб встановлюється в гідросистемах транспортних засобів універсального застосування, у яких насоси подають робочу рідину в межах 20-100 л / хв. Вони призначені для виконання наступних завдань:

  • розподіляти потік робочого масла, що нагнітається за допомогою насоса, між виконавчими органами;
  • оберігати від надмірних зусиль гідросистему в режимах роботи «Підйом» і «Опускання напірне» (спрацьовує запобіжний клапан);
  • розвантажувати гідроконтур в нейтральному положенні золотника переливом масла в ємність (холостий режим).

Золотник може займати одну з 4-х позицій: «Підйом», «Нейтральне», «Опускання під напором» і «Плаваючу». На розподільнику встановлений диференційний запобіжно-переливної клапан з серводією.

Цей пристрій забезпечує максимальний тиск в гідросистемі, рівний 20 кг / см2. Кількість золотників діаметром 25 мм в ньому три. Його маса не повинна бути більше 18 кг.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221