Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221Г

Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221Г

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Цей пристрій застосовується для установки на тракторах Т-4А.01, Т-4АП2.01, Т-4.02, Т-402.01, ТТ-4М і їх модифікаціях.

Цей клапанно-золотниковий розподільник моноблочного типу з гідравлічним замком покликаний розподіляти потік і регулювати тиск робочого масла в гідравлічних системах різної техніки, де стоять насоси, що забезпечують подачу 20-100 л / хв. На ньому встановлено три золотника діаметром 25 мм.

Даний тип розподільників працює на мінеральному маслі, кінематична в'язкість якого становить 10-40 мм2 / сек.

Золотники цього пристрою можуть займати одну з наступних позицій: «Підйом», «Нейтральне», «Опускання примусове», «Плаваюче». Фіксуються золотники у всіх з них, крім нейтрального положення, за допомогою кулькових фіксаторів.

Повернення з положень: «Підйом» і «Опускання силове» відбувається в автоматичному режимі (коли тиск досягне заданого), а з фіксації «Плаваюча» - за допомогою рук.

На даному розподільнику встановлений диференційний запобіжно-переливної клапан з серводією. Даний розподільник розрахований для роботи в системах з максимальним тиском, що становить 200 кг / см2.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3 / 1-221Г