Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3/1-444

Гідророзподілювач Р80-3/1-444

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Він стоїть на техніці: ЕО-2621А, -2101, -2301, ПЕ-0,8, -0,8Б, ПГ-1А, ПГБ-10, ПФ-1А, ДЕТ-250М2, ПЕА-1,0, -1А .

Золотники цього вузла мають пристрої автоматичного повернення їх в нейтральну позицію з положень «Опускання» і «Підйом», що складаються з гільзи, клапана з гніздом, пружини і бустера. Канал А при нейтральному положенні золотників замкнений. Маслу з обсягу нагнітання Б вдається потрапити в бустер.

У позиції «Підйом» з каналу А є доступ в канал управління В, пов'язаний з нагнітальною порожниною запобіжного клапана. Маслу з обсягу Б по отвору в гільзі стає доступний обсяг Г клапана, а через дросель - інший його обсяг. На початку відкривання клапана рідина дроселюється і падає напір у каналі А, а в обсягах Б, Г воно не змінюється через закритий перепускний клапан. Клапан, стиснувши пружину, відкриває в гнізді перфорацію і по ній рідина з обсягів Г, Б потрапляє в бустер, пересуваючи його з фіксатором, і звільняє золотник. Через пружини він приходить в нейтральне положення і в контурі падає натиск.

При позиції розподільника «Опускання» канал А має зв'язок зі зливом, так що переміщення клапана і зняття золотника з фіксації йде в умовах низького тиску. При вимкненому насосі, золотники повертаються в нейтральну позицію вручну.  

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3/1-444