Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3/3-222

Гідророзподілювач Р80-3/3-222

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Основним призначенням гідравлічного приладу Р80-3 / 3-222 є вибір напрямків руху, запуск і відсічення, а також регулювання тиску циркулюючого масла в гідравлічних системах технічних засобів і машин. У даної моделі виробу мається три золотника, діаметр яких становить 2,5 сантиметра. Його вага дорівнює 18 кілограм, а максимум розрахункового тиску досягає 200 бар.

Це пристрій відноситься до клапанно-золотникової моноблочного різновиду розподільників, в яких встановлений тип золотників з закритим центром, врівноважений з торців.

Золотник може перебувати в одному з чотирьох позицій: «Підйом», «Нейтральна», «Опускання примусове» і «Плаваюче». Фіксуються золотники в положеннях «Підйом», «Опускання примусове» і «Плаваюче» за допомогою кулькових фіксаторів.

Зміщення золотників з позицій «Підйом» і «Примусове опускання» відбувається, як тільки тиск досягає необхідного значення в автоматичному режимі. Виведення приладу з положення «Плаваюче» виробляється ручним способом.

В розподільнику встановлений запобіжно-переливної клапан диференціального типу на основі серводії.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3/3-222