Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3/3-444

Гідророзподілювач Р80-3/3-444

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Цей агрегат стоїть на тракторах (Т-150К27, ДМ-15), навантажувачах-екскаваторах (ПЕ-Ф-1А, ПЕ-0,8Б, ПЕА-1,0 / 1А), навантажувачеві-грейфері (ПГ-0,2А) , лісогосподарських машинах (ТБ-1, ЛД-30, ВМ-4А), випорожникові контейнерів (ОКП-6).

Дана модель золотникового моноблочного розподільника входить в пристрій, що складається з двох розподільників. Він потрібен для того, щоб розподіляти потік і регулювати тиск робочого середовища в гідросистемі машин. Підходить тільки для техніки з подачею гідронасоса до 100 літрів / хв. Повернення з позицій «Підйом» і «Опускання примусове» автоматичне, як тільки тиск досягне заданої величини.

Інші основні показники:

  • золотники - з закритим центром, урівноважені з торців;
  • число і діаметр золотників відповідно - 3 і 2,5 см;
  • дозволене за величиною тиск - 200 бар;
  • вага приладу - 15 кг.

Золотники займають одну з трьох позицій: «Підйом», «Нейтральна», «Опускання примусове». Встановлюються золотники в положення «Підйом» і «Опускання примусове» ручним способом. Повернення з положень «Підйом» і «Опускання примусове» - автоматичне після звільнення ручки управління.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3/3-444