Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3/4-222

Гідророзподілювач Р80-3/4-222

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Цим клапанно-золотниковим моноблочним гідравлічним розподільником забезпечена гідравлічна система тракторів, клас тяги яких становить 900-1400 кілограм. Причому на колісних тракторах МТЗ, ЮМЗ, ЛТЗ даний виріб функціонує спільно з регулятором оранки 80-4614020М. Розмір його трьох золотників становить 2,5 сантиметра.

Золотники можуть займати одне з чотирьох фіксованих положень: «Підйом», «Нейтральне», «Примусове опускання» і «Плаваюче». Вони з позицій «Підйом» і «Примусове опускання» повертаються автоматично, коли тиск досягає заданої величини. Вихід з положення «Плаваюче» здійснюється тільки ручним перемиканням. Фіксуються золотники в положеннях «Підйом», «Опускання примусове» і «Плаваюче» за допомогою спеціального кулькового фіксатора.

Цей пристрій забезпечений запобіжним клапаном, що не дає підніматися тискові більше 204 кг / см2. Золотники відносяться до типу золотників із закритим центром, врівноваженими з торців. Запобіжно-переливної клапан відноситься до диференціального виду із серводією. Загальна вага цього гідророзподілювача становить 18 кг.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3/4-222