Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Гідророзподілювач Р80-3/4-222 Г

Гідророзподілювач Р80-3/4-222 Г

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Його основною функцією є розподіл потоку робочого середовища в гідравлічних системах техніки з подачею насосів до 4800 л / год. Прилад оснащений гідрозамками на підйомної лінії, яких може бути до 4 одиниць. Гідрозамки мають кульковий тип, управляються головними золотниками і необхідні для замикання силових гідроциліндрів в положенні «Підйом».

Розподільник відноситься до клапанно-золотникового моноблочного типу з золотниками із закритим центром, врівноваженими з торців. Усього встановлено три золотника, діаметр яких дорівнює 2,5 см.

Золотники розподільного приладу можуть займати положення: «Підйом», «Нейтральне», «Опускання примусове», «Плаваюче». Фіксуються положення золотників в позиціях «Підйом» і «Опускання примусове» кульковим замком.

Відхід з позицій «Підйом» і «Опускання примусове» відбувається в автоматичному режимі, коли тиск в системі досягне заданої величини. Повернення з позиції «Плаваюче» виробляється ручним способом.

Запобіжний клапан, встановлений на розподільнику, відноситься до диференціального типу з постійним тиском. Агрегат важить 18 кг, а максимум допустимого тиску - 200 бар.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Гідророзподілювач Р80-3/4-222 Г