Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГЦ 100 нового зразка (МТЗ)

ГЦ 100 нового зразка (МТЗ)

Наявність: На складі
1.00 грн
 

Поршневий гідроциліндр ГЦ100 нового зразка двосторонньої дії застосовується на задній навішуванні тракторів МТЗ і ЮМЗ. Ним здійснюється управління робочими органами різноманітного обладнання тракторів.

Цей гідромеханізм призначений для підйому, опускання і утримування в деякій позиції заднього навісного пристрою з механізмом сільськогосподарського призначення, навішеного на нього, або робочих вузлів, що належать гідрофікованим напівнавісними і причіпним машинам.

Конструкція ГЦ складається з корпусу, передньої і задньої кришок, штока, поршня, маслопроводу і клапана регулювання ходу. Підставою корпусу циліндра є труба з обробленою до високого ступеня чистоти внутрішньої поверхнею. Стики корпусу і кришок герметизовані О-подібними кільцями, розміщеними в проточках кришок. Кришки притиснуті до корпусу чотирма шпильками. Задня сталева кришка закінчується вилкою, яка за допомогою пальця з'єднана з нерухомим кронштейном на тракторі.

Місце контакту штока з передньою кришкою ущільнено кільцями, які захищені прокладками від видавлювання маслом. Пакет чистиків, відштампованих із сталевого тонкого листа, очищає від забруднень шток при його вході в кришку.

 

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГЦ 100 нового зразка (МТЗ)