Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГПК Євро КамАЗ 4310

ГПК Євро КамАЗ 4310

Наявність: На складі
1,500.00 грн
 

Сьогодні на автомобілі КамАЗ ставиться посилений ГПК КамАЗ Євро. Його принцип дії і призначення повністю збігаються з гідропідсилювачем КамАЗ-5320. Просто новинка має посилену конструкцію і змінене кріплення рульової сошки. А шплінти на різьбових з'єднаннях замінені стопорними шайбами​​.

Ці зміни внесені в новинку на основі тривалої експлуатації попереднього виробу та аналізу найбільш частих відмов і поломок. Тепер поліпшена модифікація позбавлена ​​всіх недоліків, властивих гідропідсилювачу КамАЗ-5320.

Термін служби підсилювача безпосередньо залежить від своєчасного проведення ТО. В ході щоденного техобслуговування оцінюється, в якому стані знаходиться привід рульового колеса, для чого не потрібні спеціальні інструменти.

В обсязі ТО-1 оглядається бачок ГПК 4210-3400020 на предмет перевірки рівня масла і при необхідності воно доливається. Разом з перевіркою обсягу рідини треба змастити шарнірні з'єднання тяг рульового управління за допомогою прес-маслянки.

При ТО-2 заміряються зазори, які мають шарніри карданного валу і рульових тяг. Якщо це необхідно, то перевіряється і відновлюється величина вільного ходу рульового колеса, а також демонтується і чиститься фільтр.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГПК Євро КамАЗ 4310