Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГПК Т-150

ГПК Т-150

Наявність: На складі
1,800.00 грн
 

Такий пристрій входить в систему рульового управління трактора Т-150, а також техніки будівельного і спеціального призначення, створеної на основі цього трактора з двигуном СМД-60.

При наявності на тракторі ГПК для водія полегшується його управління, підвищується комфортність, т. я. рульове колесо надійно захищене від поштовхів, що йдуть від коліс, при їзді по купинах і ямам. Крім того, підвищується рівень маневреності та безпеки.

Тип рульового управління на Т-150 - гідромеханічний. Процедура повороту трактора відбувається за рахунок ламаної рами, що складається з двох полурам, які при цьому змінюють взаємне положення в горизонтальній площині, за рахунок гідроциліндрів.

Складовими рульового управління є гідравлічна та механічна частина. «Механік» здійснюється управління поворотом і зворотний зв'язок, а «гідравлікою» - силовий поворот полурам.

Гідроблок складається з насоса, клапана витрати, розподільника, запірного клапана, двох поворотних циліндрів, бака з фільтром забору і фільтра на зливний лінії, а також трубочок для комунікації гідровузлів.

Механічна частина складена з рульової колонки, черв'ячної пари рульового механізму і тяг зворотного зв'язку.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГПК Т-150