Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГПК Т-40

ГПК Т-40

Наявність: На складі
1,900.00 грн
 

Якщо відкинути капот, то спереду трактора Т-40 можна побачити гідравлічний підсилювач. Він являє собою корпус, вал сошки, передню і задню кришки і т. д. Розподільчий пристрій складається з гідрокеруючого золотника, пружини, упора, гайки передньої і задньої.

Трактор Т-40 з мотором Д-144 обладнаний поршневим гідропідсилювачем, в якому масло розподіляється за допомогою золотника, розташованого усередині поршня. З одного боку поршень виконаний під рейку з трьох зубів різної товщини, які входять в контакт із зубами сектора валу, виконані також змінної товщини. Центральний поршневий зуб при зборці суміщають з відповідною западиною на секторі. Зазор в зубчастому зачепленні сектора з поршнем коригується регулювальним гвинтом, який потім повинен бути законтролений.

При запуску двигуна потік масла, створюваний насосом гідравлічної системи, розходиться в напрямку гідропідсилювача і роздільно-агрегатної гідросистеми. Це роздвоєння здійснюється за допомогою клапана потоку, в золотникові якого мається дросельна перфорація, через яку відбувається подача масла з витратою близько 11 л / хв, чого цілком вистачає для штатної роботи ГПК.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГПК Т-40