Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
ГПК ЮМЗ

ГПК ЮМЗ

Наявність: На складі
2,000.00 грн
 

Даним ГПК обладнані майже всі модифікації тракторів марки ЮМЗ, а також будівельна та спеціальна техніка на його базі. На будь-якій техніці з двигуном Д-65, як правило, наявний даний ГПК.

Він зменшує прикладені до керма трактористом зусилля при поворотах техніки. Його наявність в рульовому управлінні зменшує передавальне відношення, забезпечуючи кращу маневреність трактора. А присутність черв'ячної пари у вузлі забезпечує передачу моменту обертання тільки по напрямку від рульового колеса до поворотним колесам, але не навпаки. Тому навіть при їзді по нерівній дорозі тракторист не відчуває поштовхів, трансформованих керованими колесами.

Основними частинами гідропідсилювача є насос, розподільник і гідроциліндр. Розміщується насос ГПК зліва від двигуна через його співосність з насосом гідросистеми. Привід на нього йде від розподільних шестерень двигуна.

На корпусі розподільника є клапан скидання, що не дає тиску в гідросистемі підсилювача перевищити допустиме значення. Скидний клапан гвинтом регулюється на тиск 8 кг / см2. Для кращого фіксування та гарантованої герметичності на гвинт накручується ковпачок і пломбується.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
ГПК ЮМЗ