Меню Каталог
(0)
Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/selhozza/turbomax.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/module/language.tpl on line 3 Українська‏ Русский

МЕНЮ

Українська‏Русский
Компресор повітряний Т-40

Компресор повітряний Т-40

Наявність: На складі
1,600.00 грн
 

Цим повітряним компресором забезпечені двигуни Д-144 і Д-21. Він наділений такими параметрами:

  • діаметром циліндра - 72 мм;
  • ходом поршня - 32 мм;
  • частотою обертання колінчастого валу - 1500 об / хв;
  • системою змащення - загальною;
  • охолодженням - повітряним;
  • масою - 10 кг.

Компресор Т-40 є 1-циліндровим 1-ступінчастим вузлом поршневого типу для постачання системи стисненим повітрям. Привід компресор отримує від паливного насоса.

Коли поршень йде вниз, повітря надходить із впускного колектору мотора всередину компресорного циліндра по всмоктуючому клапану. Під час зворотного руху поршня стиснуте повітря по клапану нагнітання надходить в пневмосистему транспортного засобу.

Коли тиск в ресівері становить 7,7 бар, спрацьовує регулятор тиску і повітря з компресора йде в атмосферу, що призводить до його розвантаженні. Коли тиск в балоні впаде до 6,5 бар, знову за допомогою регулятора починає подаватися стиснене повітря з циліндра в балон.

Змащення тертьових деталей компресора відбувається маслом, яке надходить із системи змащення двигуна. Для якісної роботи компресора потрібно слідкувати за герметичністю клапанів. Перевіряються вони подачею до них тиску 6-7 бар.

Leave a reply ↓
 
Yet, no one has left a comment to the entry.
 

Фотографії

×
Компресор повітряний Т-40